Nowoczesne meble
we wnętrzu 1
Meble - Porady wnętrzarskie

Eleganckie wnętrza z roletami dzień noc

Rolety dzień noc będą dobrym pomysłem na praktyczne, a zarazem eleganckie wnętrze. W obecnych czasach wiele osób rezygnuje z nudnych, przestarzałych oraz pracochłonnych firan lub zasłon. Nie da się uniknąć zabrudzenia ich, gdy w domu są małe dzieci, które wystarczy, że dotkną rączkami ubrudzonymi w czekoladzie lub porysują długopisem i mamy kłopot, trzeba szybko je zdejmować i prać.

Z biegiem czasu staramy się upraszczać sobie życie, dlatego do mody weszły wspomniane we wstępie rolety dzień noc. Cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Jest to propozycja dla osób szukających gustownych rozwiązań, nadających pomieszczeniu wyrafinowanego charakteru. Rolety dzień noc bez wahania spełnią swą funkcję w każdym pomieszczeniu, są uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza. Sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, kuchni, łazience jak również w pokojach dziecięcych. W sklepie internetowym firmy Knall mamy do wyboru mnóstwo tego typu osłon okiennych https://www.knall.com.pl/c55,Rolety-dzien-noc. Rolety możemy dopasować do obecnego wystroju wnętrz, tak by tworzyły spójną całość i ładnie ze sobą współgrały.

we wnętrzu 2Bez problemu możemy dopasować rolety do każdego rozmiaru okna. Dzięki zastosowaniu ich w domu zupełnie odmienimy swoje mieszkanie, nadając mu stylowego designu. Rolety z powodzeniem mogą zastąpić nam tradycyjne firanki, ponieważ roleta jest skonstruowana tak, że można regulować ułożenie pasów materiału, nakładanie się na siebie i w taki sposób mogą być ciekawym odpowiednikiem firan lub zasłon. Materiał przezroczysty pełni funkcję firanki, a materiał kryjący zasłonki. Dzięki obecności rolety zaoszczędzimy również przestrzeń wokół okna, którą mogły by zabrać nam tradycyjne firany. Sposób montażu jest bardzo prosty, a więc kasetę wczepia się, w specjalne metalowe klipsy, które są przykręcone do danej powierzchni.

Rolety dzień noc występują w trzech rodzajach: w kasecie, bez kasety oraz w półkasecie, czyli wolno wiszące.  Rolety w kasecie i bez kasety mają zastosowanie w małych i standardowych oknach, zaś te w półkasecie stosuje się w oknach dużych. Montaż rolety uzależniony jest od jej rodzaju, to znaczy rolety w kasecie przykleja się na ramę okienną, prowadnice trzymają materiał nie pozwalając mu odstawać od powierzchni okna; w półkasecie montuje się na ścianie lub suficie, a bez kasety montuje się na ramie okiennej, za pomocą taśmy lub haczyków.

Szeroko rozbudowana oferta barw pozwala dobrać rolety tak, aby móc dostosować je do pełnionych funkcji pomieszczenia. Przykładowo wybierając rolety do kuchni jeśli zastosujemy odcienie jasne podczas całkowitego zaciągnięcia materiału kryjącego to i tak wpuścimy światło do środka bo jasny materiał przepuści promienie słoneczne i możemy w pełni korzystać z pomieszczenia przy naturalnym oświetleniu wnętrza.

Jeśli chodzi o sypialnię to śmiało możemy wybrać kolor ciemniejszy, który pozwoli zaciemnić pomieszczenie, chroniąc przed intensywnymi światłami ulicznymi, które mogą nam zakłócać zdrowy, spokojny sen. Wybierając rolety do pokoi dziecięcych również warto wybrać kolory ciemne. W ofercie sklepu internetowego firmy Knall mamy specjalne rolety Black out, które ze względu na podgumowanie dają 99% zaciemnienia i to właśnie one najlepiej będą pasować do pokoi naszych pociech. Mocne zaciemnienie pomieszczenia zapewni dziecku spokojny sen podczas drzemki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *